rl

rl
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

rl, iPhone ve iPad sahiplerinin eğlenceli vakit geçirmek amacıyla oynayabileceği 150 bölümden oluşan bir iOS beceri oyunu.

rl, el becerilerine güvenen ve hızlı reflekslerim var diyenler için geliştirilen bir oyun serisinin 7. oyunu. Beceri oyunları kategorisinde yer alan rl oyunu, ekranın altından gelen topları birbirine yada ekrandaki büyük toplara çarptırmadan dizebilmek ve hatta deyim yerindeyse ilmek ilmek örebilmek ile ilgili.

Oyundaki amacınızı yerine getirebilmeniz için dikkatli ve hızlı olmak dışında az biraz da şansa ihtiyacınız olabiliyor. Benzer şekilde 2 harfli oyun isimlerinden oluşan serinin diğer oyunları da aslında rl ile tamamen aynı yapıda fakat yapmanız gerekenler farklı.

Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyunda geçemediğiniz bölümleri geçebilmek için 1.99 TL ödeyebiliyorsunuz. Ayrıca 150 bölümün tamamını açtırarak dilediğiniz zaman istediğiniz bölümü oynamak için de 8.40 TL ödemeniz gerekiyor. Fakat bu ödemeler zorunlu değil. Hiç para vermeden bölümleri teker teker geçerek ücretsiz olarak da oynayabilirsiniz.

Bölümleri geçemediğini her saniye daha da hırslanmanızı sağlayan oyun oynadıkça bağımlısı olduğunuz oyun türlerinden. Fakat yine de çok fazla oynayarak gözlerinizi ağrıtmamanızı tavsiye ederim. Özellikle boş vakitlerinizde ve canınız sıkıldığında oyun ile eğlenerek keyifli vakit geçirebilmek mümkün.

Sade ve minimalist bir tasarıma sahip olan oyun oldukça ufak boyutlu olduğu için iPhone ve iPad'lerinizde fazla yer kaplamayacaktır. Eğer oyunu severseniz ve kolayca bitirirseniz, serinin diğer oyunlarını da göz atmalısınız.