Rōnin

Rōnin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aksiyon dolu bu oyunda sahipsiz kalmış bir samurayı canlandırıyoruz ve karşımıza çıkan düşmanları öldürmeye çalışıyoruz.

Ronin aksiyon dolu yapısıyla dikkat çeken ücretsiz bir iOS oyunudur. Sahipsiz kalan bir samurayı, yani bir ronini kontrol ettiğimiz oyunda, karşımıza çıkan amansız düşmanları yok etmeye çalışıyoruz.

Fantastik bir Japon diyarında başladığımız oyunda düşmanlar dalgalar haline geliyor ve karşı koymamız gereken 100 dalga mevcut. İlk başlarda kolay fakat git gide zorlaşan bölümleriyle tüm becerilerinizi sınayan oyunda çok sayıda ana ve yan görev mevcut. Oyunda düşmanlarınızı alt etmek için kullanabileceğiniz farklı hareketler mevcut. Tüm bu hareketleri basit bir parmak sürüklemesiyle gerçekleştirebiliyoruz.

Zorlu görevlerimizde karşımıza çıkan diğer samurayları, okçuları ve roninleri öldürmeye çalışıyoruz. Oyunun en önemli yanlarından biri de zorlandığınız bölümlerde para verip ilerleyemiyor oluşunuz. Bu sayede oyuna başlayan herkes eşit seviyede ve en doğru tabiriyle 'para sökmüyor'.

YORUMLAR