Road Run 2 1.0.1 (ios)

Road Run 2

Road Run 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Road Run 2 basit ve eğlenceli bir mobil karşıdan karşıya geçme oyunudur

Road Run 2 basit kontrollere sahip olan; fakat yüksek puan yakalaması bir hayli zor olan bir mobil beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir karşıdan karşıya geçme oyunu olan Road Run 2'de bizi reflekslerimizi sınayan bir oyun yapısı bekliyor. Oyun mantığı yoğun trafiğe sahip yollarda sürekli araçlar ilerlerken karşıdan karşıya geçmek üzerine kurulu. Hızlı bir şekilde geçen araçların ve motorların arasından yolun öteki tarafına ulaşarak puan kazanmaya çalışıyoruz. Kimi araç hızlı bir şekilde ilerlerken kimileri yavaş ilerliyor. Bu nedenle adımımızı atmadan önce iyi hesaplama yapmamız gerekiyor.

Road Run 2'de karşımıza çıkan tek engeller yoldaki araçlar değil. Bir yoldan karşıya geçtiğimizde bizi yeni sürprizler bekleyebiliyor. Yol kenarında yüzümüze kapanan garaj kapıları, arasında kalabildiğimiz silahlı çatışmalar, tepemize inen kayalar bize soğuk bir duş aldırabiliyor. Bütün bu engellerden ne kadar uzun süre kurtulabilirsek o kadar yüksek puan kazanabiliyoruz. Yol üzerindeki altınları toplayarak yeni kahramanların kilidini açabilmemiz mümkün.

Road Run 2, Minecraft'a benzeyen grafikleri, basit kontrolleri ve heyecan dolu oynanışıyla kolayca beğeninizi kazanabilecek bir mobil oyun.

YORUMLAR