Road Rush Racer

Road Rush Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Road Rush Racer, görsel kalitesini dilediğiniz şekilde ayarlayabileceğiniz sonsuz yarış oyunu.

Road Rush Racer, tüm hız limitlerini ve trafik kurallarını önemsemeden oynayabileceğiniz hem uzun hem de kısa süreli oynayışta keyif alabileceğiniz harika bir yarış oyunu. iPhone ve iPad’inizde oynamak üzere ücretsiz, ufak boyutlu ve kasmayan sonsuz yarış oyunu arıyorsanız harika bir seçim.

iOS cihazınız için oyun seçerken görsellikten ziyade eğlence düzeyine bakıyorsanız yarış kateogirisinde seçebileceğiniz en iyi oyunlar arasında olduğunu düşündüğüm Road Rush Racer’da araç seçminde de klasiğin dışına çıkıyorsunuz. Spor arabalarla da oynayabiliyorsunuz ancak bir polis arabasının, tankın, itfaiye aracının, kamyonun, otobüsün verdiği heyecanı vermiyor. Oyunda toplam 30 araç bulunuyor ve bunları belli bir süre zaman harcadıktan sonra ücretsiz olarak açabiliyorsunuz.

Crossy Road’un görsellerinin yansıtıldığı yarış oyununda amacınız hiç hız kesmeden gidebildiğiniz kadar gitmek. Çok şeritli trafiğin aktığı yolda frene hiç dokunmadan ilerlemek hiç kolay değil. Neyse ki yolda ara sıra beliren güçlendiricileri alarak hızınıza hız katabiliyor, araçların içerisinden geçebiliyorsunuz.

Road Rush Racer’ın en önemli özelliği akıcı oynanış sunması ve gölgeler, duman gibi göze hoş gelen detaylar içermesi. Bu noktada eski bir iPhone / iPad’e sahipseniz ara sıra da olsa yavaşlama hissedebilirsiniz. FPS limitini, grafik detaylarını dilediğiniz şekilde ayarlayarak akıcı bir şekilde oynamanın keyifini sürebilirsiniz.

YORUMLAR