Road Warrior

Road Warrior
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Road Warrior, oldukça heyecanlı ve adrenalin dolu yarış oyunlarından biri olarak iOS platformunda oynanabilecek en iyi oyunlar listesinde yer alıyor.

Road Warrior, tek kişilik ve birden çok oyuncu ile oynanabilen etkileyici ve başarılı araba yarışı oyunlarından birisidir. Oldukça güzel grafiklere sahip oyunda kendinizden geçebilirsiniz. İsterseniz tek başınıza bilgisayar karşı, isterseniz diğer oyuncular ile birlikte yarıaşarak kazanmaya çalışabilirsiniz.

Oynaması kolay gibi görünsede diğer araba yarışı oyunlarından biraz farklı olan Road Warrior'da, arabanıza taktığınız silahlar sayesinde rakiplerinizi saf dışı bırakmalısınız. Ayrıca havada taklalar atarak veya nitro kullanarak yol üzerindeki altınları toplamalısınız.

Rakiplerinize karşı aldığınız galibiyetlerden sonra oyun içerisindeki güçlü ve iyi arabalara sahip bosslar ile karşılaşıyorsunuz. Bosslara karşı galibiyet alarak onların arabalarını ve silahlarını alabilirsiniz.

Özellikler:

 

  • Yol üzerindeki altınları toplamak için havada taklalar atabilirsiniz
  • Sedan arabadan büyük canavar arabaya kadar geniş araba listesi
  • Her yarış pisti içerisinde birden fazla farklı yollar bulunuyor. Bu yolları keşfetmelisiniz
  • Her araba için farklı stratejiler

Oynamak için herhangi bir ücret ödemenize gerek olmayan Road Warrior oyunu içerisindeki mağazadan alışveriş yaparak yarışlarda kendinize avantaj sağlayabilecek güçlendiricler alabilirsiniz. Araba ve savaş oyunları ilginizi çekiyorsa bu ikisini bir araya getiren bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR