RoadStar

RoadStar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    7

  • Üretici

    111Percent

RoadStar, birbirinden farklı uzay yollarında aracınız ile birlikte yarış yapabileceğiniz bir oyundur.

Uzayı henüz tam anlamıyla bilmiyoruz. Fakat RoadStar oyununda o kadar ileri gidilmiş ki; uzayda yarış bile yapabiliyoruz. iPhone ve iPad cihazınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz RoadStar oyunuyla birlikte bol aksiyonlu yarışlara hazır olun.

Yarış oyunu oynamayı sevenler için geliştirilmiş olan RoadStar, grafikleri ve ses efektleri ile birlikte insana oldukça heyecanlı bir yarış yapma imkanı sunuyor. Uzayda hazırlanmış pistlerin üzerinden düşmeden gitmek zorundasınız. Eğer düşerseniz geri dönme imkanınız çok zor, büyük bir olasılıkla yarışı kaybediyorsunuz. Aynı zamanda yarış boyunca yollarda karşınıza çıkan nesneleri de toplamanız gerekiyor. Topladığınız bu nesneler yarış sonunda size puan olarak geri gelecek.

RoadStar, birbirinden farklı araçlarla yarış yapmaya imkan sunan bir oyun. Bu sebepte dolayı oyunu indirdiğinizde uçakla karşılaşırsanız şaşırmayın. Karşınıza çıkan bu ilginç araçların kontrolü ise oldukça kolay. Yarış boyunca siz sadece ekrandaki sağ ve sol bölümlere tıklayarak aracı yönlendiriyorsunuz. Virajları ve zorlu yolları bu şekilde aşmanız gerekli. İlk başta yoldan çıkıp sürekli aşağı düşeceksiniz. Zamanla oyuna alıştığınızda artık yarışların ve RoadStar'ın ustası oldunuz demektir.

YORUMLAR