Roamler 1.7.13 (ios)

Roamler

Roamler
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    111

  • Üretici

    Roamler

Roamler uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca markaların görevlerini yapabiliyor ve ödüller kazanabiliyorsunuz.

Roamler uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının eğlenceli ve ilginç zaman geçirmelerine olanak tanıyabilecek uygulamalar arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak sunuluyor. Hem kolay kullanılır arayüzü hem de etkili yapısı sayesinde denerken keyif alacağınızı düşünüyorum.

Uygulamanın temel amacı şirketleri ve kullanıcıları bir araya getirmek. Bunu yapabilmek için firmaların ve markaların uygulamada kullanıcılara sundukları görevleri kabul etmek ve daha sonra görev tanımında yazanları gerçekleştirmek gerekiyor. Bu konuda açıklama bölümü ve harita üzerinde yapılacak görevin net bir şekilde gösterilmesi sayesinde pek bir zorluk yaşayacağınızı sanmıyorum.

Tabii ki pek çok okuyucumuz neden markaların görevlerini yapmak isteyeceklerini sorgulayacaktır. Görevler tamamlandıkça kazandığınız tecrübe puanları ile daha karmaşık ve gelişmiş görevleri açabiliyor, daha sonra ise çeşitli ödüller kazanabiliyorsunuz. Böylelikle uygulamanın hem eğlence kısmı hem de ödül kısmı mantıklı bir hale geliyor.

Fakat devamlı olarak harita ve konum bilgilerini kullanmanın cihazınızın enerji tüketimi üzerinde negatif bir etkiye sahip olacağını unutmamalısınız. Görevlerin 2 saatlik yapım süreleri olması çok uzun süre uygulamayı kullanmanıza engel oluyor ve bu nedenle enerji tüketimi konusunda siz sınırınızı bilmeseniz bile uygulama size bu konuda yardımcı oluyor.

Eğer yenilikçi ve ilginç bir eğlence uygulaması denemek istiyorsanız göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR