ROB-O-TAP

ROB-O-TAP
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ROB-O-TAP zaman öldürmek için oynayabileceğiniz bir mobil oyun

ROB-O-TAP türünün benzer örneklerinden çok farklı bir içerik sunmayan bir mobil sonsuz koşu oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan ROB-O-TAP'da bir grup robotun hikayesi konu alınıyor. Biz oyunda bir kısmı tutsak olan bu robotları diğer robotları yöneterek kurtarmaya çalışıyoruz. Bu iş için ölümcül tuzaklarla dolu koridorlardan geçmemiz ve birçok farklı tehlikeli engellerle yüzleşmemiz gerekiyor.

ROB-O-TAP klasik bir sonsuz koşu oyunu yapısına sahip. Oyunda tek yapmanız gereken ekrana dokunarak robotunuzu yönlendirmek. Oyunun bir süre sonra tekdüze yapısı nedeniyle sıkıcı olacağını ve kendini tekrarlayacağını belirtmekte fayda var. Oyundaki bölümlerde yapmamız gereken önümüze çıkan enerji kutularını toplamak, tuzakları devre dışı bırakmak ve robotları kurtarmak.

ROB-O-TAP 2 boyutlu bir görünüm sunuyor. Kahramanımız ekranda yatay olarak sürekli ilerlerken onu yönlendiriyoruz ve tuzaklardan kaçmasını sağlıyoruz. Uygulamanın çok özel birşey sunmaması ve buna rağmen ücretli olarak oyunculara sunulması büyük bir eksi puan.

YORUMLAR