Robber Race Escape 1.0.0 (ios)

Robber Race Escape

Robber Race Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Robber Race Escape hızlı veaksiyon dolu atmosferiyle dikkat çeken eğlenceli bir sonsuz koşu oyunu.

Robber Race Escape sonsuz koşu oyunu dinamikleri üzerine kurulu olan ve içerisinde barındırdığı bazı öğelerle Minecraftı anımsatan eğlenceli bir yarış oyunu. Oyundaki tek amacımız diğer sonsuz koşu oyunlarında olduğu gibi mümkün olduğu kadar uzağa gitmek ve herhangi bir engele çarpmadan bölümlere serpiştirilmiş olan tüm altınları toplamak.

Oyunun en iyi özelliklerinden bir tanesi de oyunculara farklı araç seçenekleri sunuyor olması. Oyuna başlarken dilediğiniz aracı seçme özgürlüğüne sahipsiniz. Kaliteli sayabileceğimiz kübik görsellerle zenginleştirilen oyunda bir de arkadaşlarımıza karşı mücadele edebileceğimiz multiplayer modu bulunuyor.

Robber Race Escape’te oyun atmosferi keyifli ve dinamik müziklerle zenginleştirilmiş. Bu tarz oyunlarda karşılaştığımız gibi Roober Race Escape’te de birçok bonus bulunuyor. Bunları toplayarak oyun esnasında avantaj elde edebilirsiniz. İçgüdüsel kontol mekanizması, eğlenceli oyun atmosferi ve dinamik bölümleriyle oyunseverlere keyifli bir deneyim sunan Robber Race Escape türünün öne çıkan isimleri arasında yer alıyor.