Robbery Bob 2 1.0 (ios)

Robbery Bob 2

1.0
Robbery Bob 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Robbery Bob 2'de tuzakları ve güvenlik güçlerini aşıp görevimizi yerine getirmeye çalışıyoruz.

Robbery Rob 2, iPhone ve iPad cihaz sahiplerinin beğenisine sunulan bir bulmaca ve strateji oyunu olarak öne çıkıyor. İlk oyunu oynayanlar hatırlayacaktır, fakat bilmeyenler için oyunda neler yapmamız gerektiğinin üzerinden tekrar geçelim.

Oyunun adından da anlaşılabileceği gibi karakter olarak Rob isimli bir hırsızın kontrolünü üstleniyoruz ve bize verilen hırsızlık görevlerini tamamlamaya çaba harcıyoruz. Bunu gerçekleştirmek pek kolay olmuyor çünkü bölümlerde karşımıza çok sayıda güvenlik görevlisi ve tuzak çıkıyor. Bunları atlatmak için hem hızlı karar vermeli hem de çevremizde olup bitenleri dikkatlice gözlemlemeliyiz.

Söz konusu karakteri kontrol edebilmek için ekranında sağında ve solunda konuşlandırılmış olan butonları kullanmamız gerekiyor. Kontrol mekanizması hassas bir yapıya sahip olduğu için karakterimizi sorunsuzca yönetebiliyoruz.

Robbery Rob 2'nin grafikleri tatmin edici bir kaliteye sahip. Çizgi film atmosferi yaratan bu grafikler oyuna eğlenceli ve mizahi bir hava katıyorlar. Teması her ne kadar hırsızlık üzerine kurulu olsa da bu oyunu hem çocuklar hem de yetişkinler güvenle oynayabilir çünkü esprili yönü ağır basan bir oyun.

Bulmaca oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Robbery Rob 2'den çok keyif alacaksınız demektir.

YORUMLAR