Robocide

Robocide
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Robocide, robotlardan oluşan ordunuzu kurup savaştığınız gerçek zamanlı strateji oyunu.

Robocide, gelecekte geçen mobil oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız hoşunuza gideceğini düşündüğüm bir yapım. Sadece robotlardan oluşan ordunuzu kurup gerçek zamanlı olarak arenada savaştığınız oyunda 500’den fazla robotu yönetme şansına sahipsiniz.

iOS platformunda ilk mikro-rts Türkçe adıyla gerçek zamanlı strateji oyunu olarak karşımıza çıkan Robocide’da robot ordunuzu topluyor ve hiç tanımadığımız kişilerle mücadele ediyorsunuz. Savaşın yanı sıra savunma gücününüzü de düşünmeniz gerekiyor. Kendi üssünüzü savunurken gözünüze kestirdiğiniz güçlü oyuncularla ittifak kurup gücünüze güç katma şansınız da var. Online modun yanı sıra tek oyunculu modun da sürükleyici olduğunu söylemem gerek. Tekli modda oynamayı seçerseniz farklı gezegenlerde savaşıyorsunuz.

Oyunun güzel bir yanı da Apple Watch desteği sunması. Apple Watch’unuzdan savaşları gerçek zamanlı olarak takip edebilmenin yanı sıra diğer oyuncular arasındaki yerinizi diğer deyişle sıralamanızı ve sezonun ne zaman biteceğini başka bir deyişle son savaşın ne zaman yapılacağını görebiliyorsunuz.

YORUMLAR