Robot Bros 1.25 (ios)

Robot Bros

Robot Bros
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Robot Bros, iPhone ve iPad'inizde oynayabileceğiniz bulmacalar içeren 3 boyutlu platform oyunudur.

Robot Bros, hem iPhone hem de iPad'inizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bulmaca platform oyunudur. Her biri farklı özelliklerle donatılan 6 kardeş robotu kontrol ettiğiniz oyunda farklı mekanlarda geçen birbirinden zorlu seviyelerle karşılaşacaksınız.

Robot Bros, mobil cihazınızda uzun saatler boyunca sıkılmadan oynayacağınız harika bir oyun. Detaylı hazırlanmış grafikler ve sade menüleri ile dikkat çeken oyun kolay oynanışlı olmasına rağmen oldukça zevkli. Oyunda toplam 90 seviye ve 6 robot türü bulunuyor. İlerledikçe yeni seviyelerin kilidini açıyor ve yeni robotları kontrol etmeye başlıyorsunuz. Oyunun temel amacı ise kontrol ettiğiniz robotları bitiş çizgisine ulaştırmak. Yol boyunca karşınıza çıkacak dev buz parçaları işinizi biraz zorlaştırabilir.

Tek seferde bir robotu yönettiğiniz, tüm robotları bitiş noktasına ulaştırmaya çalıştığınız oyunun kontrolleri ise oldukça basit. Ekranın sol alt köşesinde bulunan yön tuşları ile robotu ileri/geri hareket ettirebilir, sağ alt köşedeki yukarı simgesine dokunarak robotunuzu zıplatabilirsiniz. Ayrıca bazı bölümlerde yüksek platformları aşmak için sınırlı sayıda verilen buz engelinden yararlanmanız gerekiyor. Bu da ekranın sağ köşesine yerleştirilmiş. Basit bir oynanışa sahip bir oyun sizleri bekliyor.

Robot Bros Özellikleri:

  • 24 seviye, 6 robot
  • 3 boyutlu karakterler
  • İşbirlikli oynanış
  • İnteraktif kesme sahneleri

YORUMLAR