Rocket Royale 1 (ios)

Rocket Royale

1
Rocket Royale
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    34

  • Üretici

    OneTonGames

Renkli savaşlara katılacağız.

OneTonGames imzası ile geliştirilen ve mobil oyunculara ücretsiz olarak sunulan Rocket Royale bir aksiyon oyunudur.

Fortnite’a benzer yapısı ile alanında yükselişe geçen Rocket Royale oyuncuları ortak bir dünyada buluşturuyor ve eğlence dolu anlar yaşatıyor. Online olarak oynanabiken yapım da arkadaşlarınızı davet edebilir ve bu mücadeleye onları da dahil edebilirsiniz. Oldukça zengin bir içeriğe ve renkli bir oynanış atmosferine sahip olan oyunda rekabet ve eğlence iç içe karşımıza çıkacak.

Hayatta kalma mücadelesi vereceğimiz mobil aksiyon oyununda 1 milyondan fazla gerçek oyuncu bizi bekliyor olacak. Dünyanın dört bir tarafından yetenekli oyuncuları da bünyesinde bulunduran yapım oyunculara farklı karakter tiplemeleri de sunuyor. Mobil platformda oldukça başarılı bir süreç geçiren Rocket Royale ücretsiz olması nedeniyle de oyuncuların yüzünü güldürüyor.

Oyun içerisinde 20’den fazla farklı silah, hoş görsel efektler ve daha fazla geliştirilebilir içerikler oyunculara sunuluyor. Oyuncular takım arkadaşları ile beraber hareket ederek daha eğlenceli anlar geçirebilirler. Zengin içeriği ile sonu gelmeyen bir aksiyon dünyasına adım atacak ve hayatta kalmak için mücadele edeceğiz.

YORUMLAR