Rockfest

Rockfest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rockfest, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir festival düzenleme oyunu.

Rockfest, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir festival organize etme oyunu olarak tanımlanabilir. İlginç bir temaya sahip olan Rockfest'te rock müziği sevenlerin her türlü beklentilerini gözeterek kusursuz bir festival organize etmeye çalışıyoruz.

Oyunda festival alanını dekore etmek ve binalar kurmak tamamen bize bırakılmış. Fuar oyuncakları, ufak atışmalık satan büfeler, çadırlar, tuvaletler ve daha pek çok bina ve servis alanını biz inşa ediyoruz.

Oyunda yukarıda değinmiş olduğumuz detaylara ek olarak festival esnasında çalacak müziklere dahi karar verebilme imkanına sahibiz. Punk, alternatif, metal, elektronik ve hard rock gibi seçeneklerimiz mevcut.

Festival alanımızı ziyaret ederek memnun kalan kişiler bizlere tecrübe puanı kazandırıyor. Ne kadar gelir elde edersek festival alanımızı o denli büyütebiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Rockfest, uzun vakitler boyunca sıkılmadan oynayabileceğimiz zengin kapsamlı bir oyun. Rock müziği ve şehir kurma oyunlarını seviyorsanız bu oyuna göz atmalısınız.

YORUMLAR