Roid Rampage 2.0.4 (ios)

Roid Rampage

Roid Rampage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Roid Rampage, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz aksiyon odaklı bir beceri oyunu.

Roid Rampage, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon odaklı bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda astreoid tarlalarında yol almaya ve kıymetli suları toplamaya çalışıyoruz. Elbetteki asıl amacımız hayatta kalmak.

Oyunda son derece kolay kullanılan bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Aracımızı yönlendirmek için ekrana dokunmamız yetiyor. Fakat asıl önemli olan şey hassas bir el ayarına sahip olmak. Onlarca göktaşının bulunduğu ortamlarda hayatta kalmaya çalıştığımız için hızlı reflekslere sahip olmamız gerekiyor.

Roid Rampage'de basit fakat etkileyici bir grafik konseptine yer verilmiş. Çok ihtişamlı görünmediğini kabul ediyoruz fakat oyunun genel atmosferiyle tamamen uyum içinde çalışıyor. Akıcı animasyonlar ve parlak ışık efektleri ile oyunun kalite algısı bir kademe yukarı çıkıyor.

Genel oalrak başarılı bir çizgide ilerleyen Roid Rampage, hayatta kalma temalı beceri oyunları oynamaktan hoşlanan herkesin denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.