Rollimals 1.2 (ios)

Rollimals

1.2
Rollimals
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rollimals, iOS cihazlarda oynanmak üzere tasarlanmış, eğlenceli bir bulmaca ve beceri oyunu karışımı.

Rollimals, bulmaca ve beceri oyunu dinamiklerini başarıyla kombine eden, eğlenceli bir oyun. Hem iPhone hem de iPad cihazlara indirilebilen bu oyunda birbirinden sevimli ve ilginç hayvan karakterleri yönlendirerek bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Oyunda onlarca farklı bölüm var ve bu bölümler kolaydan zora doğru ilerleyen bir sıralamada sunuluyorlar. Bu bağlamda ilk birkaç bölümü oyunda başarılı olabilmek için gerekli olan tüyoları kavradığımız bir alıştırma süreci olarak kabul edebiliriz.

Oyundaki temel amacımız hayvanları platformlar üzerinde hareket ettirerek bitiş noktasına ulaştırmak. Bu görev esnasında bir de bölümlerdeki belli bir düzene göre yerleştirilmiş olan dondurmaları toplamamız gerekiyor. Bunu başarabilmek için ekrana zamanında basmamız ve hayvanların düzgün bir şekilde yönlendirmemiz gerekiyor.

Rollimals ücretli olarak sunulduğu için doğal olarak hiçbir uygulama içi satın alma yok. Vakit geçirmek için oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız Rollimals'ı denemenizi tavsiye ediyorum.