RollWorld 1.0.5 (ios)

RollWorld

RollWorld
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farklı yapısıyla dikkat çeken Rollworld ile birbirinden ilginç fotoğraflara imza atabilirsiniz.

RollWorld ücretsiz olarak indirebileceğiniz, farklı bir konsept üzerine kurulmuş, son derece yaratıcı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Bugüne kadar pek çok fotoğraf düzenleme uygulaması görmemize rağmen bu uygulama gerçekten sıradanlıktan uzak olan yapısıyla daha ilk kullanımdan itibaren alışkanlık yaratıyor.

Öncelikle belirtmeliyim ki bu uygulamada muhteşem filtreler bulmayı beklemeyin. Hepsinden öte RollWorld fotoğraflara öyle bir efekt katıyor ki, çektiğiniz fotoğraf bir anda tuhaf sanat müzelerinde gördüğümüz postmodernist çalışmalara dönüşüyor.

Uygulamanın temel amacı çekilen fotoğrafı yuvarlayarak ortaya ilk bakışta blender'dan geçirilmiş bir manzarayı anımsatan bir görüntü çıkarması. Uygulamanın en önemli işlevlerinden birisi de her şeyi kendi başına tamamlayıp çekimleri oldu bittiye getirmiyor olması. Ekranın aşağısında farklı parametreler var ve siz bunları kullanarak fotoğraflarınız üzerinden çeşitli ayarlamalar yapabilirsiniz.

Fotoğrafınızla işiniz bittikten sonra dilerseniz albümünüze kaydedebilir, dilerseniz de sosyal medya araçlarında paylaşabilirsiniz. Uygulamanın burada karşımıza çıkan ekranı oldukça temiz hatlara sahip ve anlaşılır. Sosyal medya entegrasyonu gerçekten iyi çalışıyor ve paylaşmak istediğiniz fotoğrafınız anında o platformun uygulamasına yönlendiriliyor.

Siz de sıradan uygulamalardan sıkıldyısanız ve fotoğraflarınıza farklı efektler katmak istiyorsanız RollWorld'ü denemelisiniz.

YORUMLAR