RoomScan 4.2.1 (ios)

RoomScan

RoomScan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RoomScan,ev içi ölçümlerinizde kullanabileceğiniz enteresan ve kullanışlı bir iOS uygulamasıdır.

RoomScan, orijinal, iyi düşünülmüş, yaratıcı ve ilginç bir iOS uygulamasıdır. Uygulam aile evinizin içinde farklı ölçümler yapabiliyorsunuz. Uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

Evinizde bulununan odaların ölçüm ve taramasını yapabilen RoomScan'i odalarınızın duvar uzunluklarını ölçmek yada planlarını oluşturmak için kullanabilirsiniz. İstediğiniz her odayı ölçüm yapabileceğiniz uygulama ile iPhone'unuzu sallamanız ve her duvarda ekranına dokunmanız yeterlidir.  Bir kaç dakika içerisinde evinizde bulunan tüm odaların planını oluşturabilen uygulamanın ücretsiz  versiyonu ile sadece tekli oda taramaları yapabilirsiniz. Eğer daha gelişmiş özelliklere sahip olmak istiyorsanız uygulamanın Pro versiyonunu satın almanız gerekiyor.

Özellikler:

  • Duvar ve taban uzunluğu ölçme
  • Karışık odaların çizimini yapabilme
  • Ölçümlerde en yüksek 10 cm esneme
  • Oda planlarına kapı ekleme
  • Farklı ölçü birimleri için destek

İlk gördüğünüzde biraz garip gelmiş olabilecek olan uygulama ile evinizdeki tüm uzunluk ölçüm ve oda planı işlemlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan uygulamanın ücretsiz versiyonunu indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR