Rosetta Course 1.6.5 (ios)

Rosetta Course

Rosetta Course
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    984

  • Üretici

    Rosetta Stone Ltd

Rosetta Stone'un iPad için hazırladığı bu uygulama sayesinde bilgisayarınızdaki derslere iPad cihazlarınızdan da devam edebiliyorsunuz.

Rosetta Stone'un uzun süredir en popüler dil öğrenme programlarından birisi olması nedeniyle elbette mobil cihazlardaki varlığı da bir süredir gerekliydi. Rosetta Stone'un online kurslarına kayıt olanların ücretsiz olarak kullanabilecekleri Rosetta Course uygulaması ise bilgisayardan uyguladığınız dersleri cebinize de aktarmanızı sağlıyor ve her yerde dil öğreniminize devam etmenize destek oluyor.

Ancak şimdilik sadece iPad için uyumlu olan uygulama konuşma, dinleme ve okuma derslerini klasik Rosetta yöntemi ile uygulamanızı sağlıyor. Hem ses kalitesinin yüksek olması, hem de yüksek teknolojisi sayesinde herhangi bir sıkıntı yaşamadan öğrendiğiniz yabancı dilin tüm inceliklerini görebiliyorsunuz.

Aynı zamanda bilgisayarınızda devam ettirdiğiniz kurs bölümlerini uygulamanız ile otomatik olarak eşleyebiliyor ve her cihazda farklı yerlerden devam etmek zorunda kalmıyorsunuz. Evden işe giderken ya da tam tersini yaparken her zaman en son kaldığınız ders konumundan kolayca devam edebilirsiniz.

YORUMLAR