Rotate Video 360 1.1 (ios)

Rotate Video 360

1.1
Rotate Video 360
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rotate Video 360 ile yanlış açıyla çekmiş olduğunuz videoları döndürebilirsiniz

Rotate Video 360 kullanıcılara iOS işletim sistemini kullanan iPhone veya iPad'lerinde video döndürme ve video kesme işlemlerini gerçekleştirme imkanı veren ücretsiz bir video düzenleme uygulamasıdır.

iPhone veya iPad'imiz aracılığıyla video çekerken yanlış açıyla video çekebiliyoruz ve videolarımız ters veya yan çıkabiliyor. Bu videoları döndürmek ve doğru açıyla görüntüleyebilmek için ise bu videoları bilgisayarımıza aktardıktan sonra video düzenleme programlarını kullanmamız gerekiyor. İşte Rotate Video 360 sizi bu dertten kurtarabilen bir uygulama.

Rotate Video 360 ile iPhone veya iPad'inizde kayıtlı olan herhangi bir videoyu dilerseniz 90, 180 veya 270 derece açıyla, dilerseniz kendiniz belirleyeceğiniz özel bir açıyla döndürebiliyorsunuz. Bu iş için 2 parmağınızla ekrana dokunmanız ve videoyu döndürmeniz yeterli. Eğer videolarınızda istenmeyen bölümler yer alıyorsa veya videolarınızın uzunluğunu kısaltmak istiyorsanız Rotate Video 360 size videolarınızı kesme imkanı da veriyor.

Rotate Video 360 ile düzenlediğiniz videolar ayrı bir klasörde saklanmakta. Dilerseniz bu videoları "Export" seçeneğini kullanarak fotoğraf galerinize kaydedebilmektesiniz.

YORUMLAR