Rove

Rove
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rove uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca ve otomatik olarak günlüğünüzün tutulmasını sağlayabilirsiniz.

Rove uygulaması, günlük tutmak isteyen ancak bunu yapmak için kendini çok tembel hissedenler için hazırlanmış bir iPhone ve iPad uygulaması olarak hazırlanmış. Zira uygulama otomatik olarak günlüğünüzü sizin yerinize tutuyor ve daha fazla veri girişi ile uğraşmanıza gerek kalmıyor. Ücretsiz olarak sunulması ve oldukça göz alıcı bir arayüze sahip olması ise Rove'un daha kolay bir şekilde kullanılmasına olanak tanıyor.

Uygulama GPS bilgilerinizden faydalanarak sizin ne zaman nerede olduğunuzun kaydını tutuyor ve daha sonra bulunduğunuz bu konumları kendi zaman tünelinizde direkt olarak görebiliyorsunuz. Ayrıca konumlarda çektiğiniz fotoğrafları da o güne iliştirmesi sayesinde hem konum ve zaman bilgileri hem de fotoğraflarınıza göz atarak güzel hatıraları yeniden hatırlayabiliyorsunuz.

Uygulamada bulunan günlüğünüz herhangi bir şekilde başkaları tarafından görülemiyor ve böylece gizli tutmak istediğiniz kısımları kendinize özel bir hale getirebiliyorsunuz. Tabii ki hayatınızın istediğiniz kısımlarını arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz için gereken seçenekler de uygulamada unutulmamış.

Çok hızlı hareket ettiğiniz zamanlarda kayıt tutmayı bırakan uygulama, böylece uçak ya da araçla yolculuk gibi etkenler sırasında boşuna kayıt tutularak batarya ömrünüzün azalmasına da engel oluyor. Yine de bütün bir gün boyunca GPS'den konum kontrolünün pilinizi biraz daha hızlı bir şekilde bitirebileceğini unutmamalısınız.

Günlüğünüze notlar eklemek ve böylece hem konumların hem de resimlerin detaylarını girmek de Rove'da mümkün. Eğer en kolay yoldan günlüğünüzü tutmak isterseniz kesinlikle uygulamaya göz atmalısınız.