rr

rr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

rr, boş vakitlerinizi değerlendirerek keyifli vakit geçirebileceğiniz ücretsiz bir iOS beceri oyunu.

rr, 8 oyundan oluşan beceri oyunları serisinin beşinci ve en zor oyunlarından bir tanesi. Seride yer alan diğer oyunlara göre daha çok zorlanacağınız oyunda tek top yerine iki top bulunuyor ve bu top işlerinizi 2 kat zorlaştırıyor.

Ekranın altından gelen topları çizgiler yardımı ile ekranın ortasındaki topa bağlamak yada etrafına dizmek ile ilgili olan oyun serisinin, rr oyununda amacanız bu defa değişmiyor ama ufak topları ekrandaki 2 büyük topa bağlıyorsunuz. Ayrıca küçük toplar ekranın altından değil sağ ve sol tarafından geliyor.

Bu oyundaki en önemli nokta ise zamanlama. Eğer hamlelerinizi doğru zamanda yaparsanız, başarılı olup oyunda bulunan 150 bölümü geçebilirsiniz. Ufak topların birbirine yada büyük toplara değmesi yanmanızı ve dolayısıyla bölümü yeniden oynamanızı sağlıyor. Oyunu herhangi bir ücret ödemeden oynayabilmenize rağmen, zorlanarak geçemediğiniz bölümleri oyun içerisindeki mağazadan ücret ödeyerek geçebiliyorsunuz. Bunun dışında birer birer geçtikçe akilitleri açılan bölümlerin tamamını bir kerede açtırmak için de ücret ödeyebiliyorsunuz. Fakat ücret ödemeden de oyunu oynamak mümkün.

Ofiste, evde, okulda yada herhangi istediğiniz bir yer ve zamanda küçük boşlukları değerlendirerek eğlenmenizi sağlayan rr oyununu kesinlikle indirip oynamanızı öneriyorum. Özellikle beceri oyunları oynamaktan keyif alanlar ve bu tür oyunları oynarken hırs yapanların oyundan daha fazla keyif alacağını düşünüyorum. iPhone ve iPad'leriniz üzerinde fazla yer kaplamayacak küçük boyutlu bir oyun olan rr'ı hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR