Run Sheldon

Run Sheldon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    157

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Run Sheldon, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en iyi ve eğlenceli koşu oyunlarından bir tanesidir.

Run Sheldon, sevimli kahramanınız ile birlikte tavşanlardan kaçarken, aynı zamanda yol üzerindeki altınları toplamaya çalışacağınız heyecanlı ve eğlenceli bir iOS koşu oyunudur.

Son derece basit kontrol mekanizmasına sahip olan oyunda, ekrana parmağınızla dokunarak veya sürükleyerek kahramanınızı yönlendiriyorsunuz.

Mükemmel ve etkileyici grafikleri ile oyun severlerin ilgisini çeken Run Sheldon, oynadıkça bağımlısı olacağını bir aksiyon oyunu. Oyundaki amacınız Temple Run ve Subway Surfers oyunlarındaki gibi gidebildiğiniz en çok mesafeyi gidebilmek. Yol üzerinde karşınıza çıkan tavşanların üzerlerine basarak enerji çubuğunuzu doldurabilir ve bu enerji ile turbo hızda belirli bir süre gidebilirsiniz.

Sevimli kahramanınız Sheldon için birbirinden güzel 40'dan fazla giyim ve aksesuar eşyası alabiliyorsunuz. Bu eşyaları alabilmek için oynadıkça kazanacağınız altınları kullanabilir veya mağazadan altın satın alabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile Google Play sıralamasında yarışabilir ve aldığınız yüksek puanları Facebook hesabınız üzerinden paylaşabilirsiniz.

Oyun içerisinde kazandığınız süper güçleri etkili kullanarak daha yüksek puanlar elde edebilirsiniz. Ayrıca bu süper güçleri oyuna başlamadan önce satın alabilirsiniz.

Ücretsiz ve son derece eğlenceli bir oyun olan Run Sheldon'ı iPhone ve iPad'leriniz üzeirinden oynayabilmek için tek yapmanız gereken ücretsiz olarak indirmek. Kimi zaman uçtuğunuz kimi zaman turbo hızında koştuğunuz bu oyunu kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Oyunun aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek oynanışı hakkında daha detayı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

YORUMLAR