RunBot 2.0 (ios)

RunBot

2.0
RunBot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RunBot, hem iPhone hem de iPad'inizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz 3D sonsuz koşu oyunudur.

RunBot, akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu oynaması ücretsiz bir sonsuz koşu oyunudur. Harika 3 boyutlu grafikler ve hareketli müziklerle süslenmiş oyunda özgürlüğü için mücadele eden robotları yönetiyoruz.

Runbot, limitlerin olmadığı futuristik bir şehirde geçen yükseltilebilir robotları yönettiğiniz aksiyon sahneleriyle dolu akıcı bir mobil oyun. Yüksek bir binadan atlayarak başladığımız oyunda amacımız seçtiğimiz robotla gidebildiğimiz kadar gitmek.

Lazer kuleleri, drone saldırıları gibi hızınızı kesen onlarca engeli aşarak ilerliyor, yol boyunca karşımıza çıkan pil hücreleri ve güç işlemcilerini toplamaya çalışıyoruz. Bu güçlendiriciler robotumuzun gücünü yenilediğinden büyük önem teşkil ediyor. Dolayısıyla oyunda yüksek skor elde etmeniz için engelleri aşarken, bu öğeleri de toplamanız şart. Topladığımız puanlarla mevcut robotumuzun gücünü artıran parçalar satın alabiliyor ve yeni robotların kilidini açabiliyoruz. Yeni robot demişken, oyunda her biri farklı güçlendirici ile donatılmış 5 robot yer alıyor.

Puan odaklı bir oyun olan Runbot, robotları kontrol etmemiz için iki seçenek sunuyor. İster cihazınızı sağa sola eğerek, isterseniz de parmağınızı kaydırarak robotları dilediğiniz yöne çekebiliyorsunuz. Kontroller oldukça basit ancak robotları yan profilden gördüğünüz için ilk başlarda biraz zorlanabilirsiniz. Oldukça geniş bir alanda koşarak ilerlediğiniz oyunda Hardcore ve Casual adını taşıyan iki farklı seviye bulunuyor. Hardcore’u seçtiğinizde daha fazla engel ile karşılıyor ve gücünüz daha hızlı bitiyor.

Eğer sonsuz koşu türünde oyunları seviyorsanız iPhone ve iPad’lerle uyumlu RunBot’u kesinlikle oynamalısınız.