Rune Gems 3.2 (ios)

Rune Gems

3.2
Rune Gems
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rune Gems, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz orijinal bir taş eşleştirme oyunu.

Rune Gems, eşleştirme oyunları oynamaktan zevk alanların göz atması gereken yapımlardan bir tanesi. Aynı renkli taşları sıra halinde dizmeye çalıştığımız bu oyun küçük büyük demeden her yaştan oyunsever tarafından zevkle oynanabilir.

Hem iPad hem de iPhone cihazlarımızda ücretsiz olarak oynayabildiğimiz bu oyunu özellikle tabletlerin büyük ekranlarında oynamanızı tavsiye ediyorum. Oyunun atmosferi büyük ekranlarda daha keyifli hale geliyor.

Oyunun en dikkat çekici yönleri arasında renkli grafikleri ve akıcı animasyonları yer alıyor. Taşları yerşleştirmek için ekrana her dokunduğumuzda taşlar uyum içerisinde hareket ediyor. Elbette oyunun ses efektleri de grafiklerle bir bütünlük sağlayacak şekilde dizayn edilmiş.

Rune Gems'teki temel amacımız aynı renkten taşları yan yana getirmek. Bu tarz oyunlarda rastladığımız gibi ne kadar fazla taşı yan yana getirirsek o kadar fazla bonus puan topluyoruz. O bölümde ne kadar fazla taş eşleştirmişsek alacağımız puan o denli fazla oluyor.

Rune Gems birbirinin kopyası olan eşleştirme oyunları arasında adeta parlıyor. Orijinal bir yapıya sahip olması oyunu kesinlikle denemeye değer kılıyor.