Runemals 1.2.0 (ios)
Runemals
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    14

  • Üretici

    JanduSoft

Runemals, iPhone ve iPad'inizde online oynayabileceğiniz sıra tabanlı rol yapma oyunu.

Runemals, iPhone ve iPad’imizde online oynayabildiğimiz sıra tabanlı rpg oyunu. Ateş, doğa ve su grubuna ait yaratıklarla mücadele verdiğimiz oyunda sürükleyici bir hikaye üzerinden ilerliyoruz.

Birbirinden garip görünümlü özel güçlere sahip yaratıklarla dolu bir adaya bizleri götüren oyun temelinde üçlü eşleştirme oyunlarından farklılık göstermese de çok iyi makyajlanmış olmasıyla uzun süreli oynanışta sıkmayan bir yapım olmuş diyebilirim. Hikaye üzerine kurulu bir oyun olduğundan olayları anlatan kısa bir tanıtımın ardından tarafımızı seçme ekranına geliyoruz. Burada ateş, su ve doğa olmak üzere üç grup karşımıza çıkıyor. Her birinin güçlü ve zayıf yönleri bulunmakla birlikte oyuna girip savaşmadan bunu anlayamıyoruz.

Oyuna geçtiğimizde kendimizi sadece yaratıkların yaşadığı bir adada buluyoruz ve doğrudan savaşmaya başlıyoruz. Saldırı yapmak ve savunmaya çekilmek için özel bir hareket yapmamız gerekmiyor. Aynı renkte taşları eşleştirdiğimizde hamle hakkımız doğuyor ve seçimimizi yapıyoruz. Yendiğimiz her düşman bize gücümüze güç katıyor. Dilersek yaratıklarımızı eğitebiliyoruz.

YORUMLAR