Runes of War 0.2.0 (ios)

Runes of War

Runes of War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Runes of War, iOS işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz stratejik bir rol yapma oyunudur.

Runes of War, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız iPhone, iPad ve iPod Touch üzerinde oynayabileceğiniz ve kendi stratejinizi belirleyerek çevrimiçi savaşlara girebileceğiniz oldukça sürükleyici bir rol yapma oyunudur.

Şehrinizi kuracağınız, kaynaklarınızı üreteceğiniz ve yöneteceğiniz, ordularınızı hazırlayacağınız ve şehrinizi geliştirerek düşmanlara karşı koruyacağınız oyunda sürekli olarak yeni bir macera sizleri bekliyor.

Dünya üzerinde oyunu oynayan diğer oyunculara savaş açarak kimin daha güçlü olduğunu onlara gösterebileceğiniz gibi diğer oyuncularla stratejik ittifaklar oluşturarak, ittifağınızı üst sıralara taşımaya çalışabilirsiniz.

Diğer oyunculara karşı yapacağınız savaşlar dışında, Runes of War içerisinde tek kişilik görevler ve tüm oyuncuların katılabileceği farklı etkinliklerde yer almaktadır.

Hem savunma hem de saldırının ön planda olduğu bu gerçek zamanlı strateji oyununda bir yandan düşmanlarınıza saldırarak ekstra savaş ganimeti elde etmeye çalışırken bir yandan da şehrinizi savunarak sahip olduğunuz kaynakların farklı ellere geçmesini engellemeniz gerekiyor.

Aksiyonun ve heyacanın hiç azalmadığı oyunda en iyi olabilmek için stratejinizi iyi belirlemeli ve yolunuza çıkan düşmanları bir bir alt etmelisiniz.

YORUMLAR