RunPee.com 2.4.1 (ios)

RunPee.com

RunPee.com
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlar için sinemada tuvalet molası uygulaması

RunPee gerçekten uygulama marketinde karşılaşacağınız en ilginç uygulama olabilir. İlginç olduğu kadar basit, basit olduğu kadar faydalı bir uygulama olan RunPee'nin ne işe yaradığını öğrenince şaşıracak fakat beğeneceksiniz.

Eğer siz de sık sık sinemaya giden bir film tutkunuysanız, fakat sürekli tuvaletinizin gelmesiyle başınız dertteyse, filmin önemli sahnelerini kaçırmak da istemiyorsanız, bu uygulama tam size göre. Bu uygulama, siz sinemadayken, filmin en önemsiz sahnelerini tespit edip size tuvalete gitmek için en uygun zaman olduğunu bildirir.

İçerisindeki titreşimli uyarı sistemi sayesinde de bu dakikaları kaçırmazsınız. Film başladığı anda uygulamayı başlattığınız zaman size o dakikada titreşimli uyarı verir. Ayrıca o dakikalarda ne olduğunu hakkındaki bilgiyi de okuyabilirsiniz. Ama isterseniz sadece filmin kaçıncı dakikasında olduğuna bakıp öyle de kullanabilirsiniz.

Uygulamada şu an yüzlerce film var ve sürekli güncelleniyor. Sinemada tuvalet sıkıntısı yaşamak istemiyor ve filmden zevk almak istiyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR