Runtastic Heart Rate

Runtastic Heart Rate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    222

  • Üretici

    Runtastic

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz kalp atışı ölçüm uygulaması.

Özellikle spor ve koşu yapanlar için geliştirdiği ürünleriyle bildiğimiz Runtastic bu kez de farklı ama faydalı bir uygulamayla karşımızda. Kalp atış ölçümü yapmak için geliştirilen bu uygulama ile anormal bir durumun varlığından hemen haberdar olabilir, buna göre bir önlem alabilirsiniz. Örneğin bir egzersiz sonrası kendinizi kötü hissettiniz, bu uygulama ile kalp atışınızı hemen ölçebilirsiniz.

Elbette profesyonel bir ölçüm aletiyle aynı işlevi görmese de bir çok durumda işinize yarayabileceğini düşünüyorum. Uygulama ile kalp atışınızı ölçmek için başlat butonuna dokunup, parmağınızı hafifçe kameranın sensörüne yaklaştırıyorsunuz. Kısa bir sürede ölçüm yapıyor ve daha önceki ölçümlerle birlikte size istatistikler çıkarıyor.

Uygulama basit ve sade olmasına rağmen akıllıca düşünülmüş ve faydalı bir uygulama. Ücretsiz versiyonda günde sadece 3 kez ölçüm yapmaya izin veren uygulamayı makul bir ücret karşılığında Pro versiyona yükseltebilir, limitsiz ölçüm alabilirsiniz.

Dinlenme, maksimum, cardio egzersizi öncesi veya sonrası olmak üzere çeşitli ölçüm biçimlerine sahip uygulama ile ölçümlerinizi aynı zamanda websitesinde saklayabilir, sosyal medya araçlarında paylaşabilirsiniz. Kısacası benzer bir uygulama arayışındaysanız, Runtastic Heart Rate'i tavsiye ederim.

YORUMLAR