Runtastic Road Bike

Runtastic Road Bike
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    25

  • Üretici

    Runtastic

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bisiklet uygulamasıdır.

Runtastic Road Bike, popüler spor uygulamaları geliştiren Runtastic firması tarafından bisikletçiler için geliştirilmiş faydalı bir uygulama. Dağ bisikletçileri için geliştirdiği Mountain Bike uygulamasının yanında bir de yol bisikletçileri için geliştirdiği bu Road Bike uygulaması var.

Hobi, profesyonel ya da spor için yol bisikleti kullanıyorsanız, veya bisikletinizle uzun yolculuklara çıkıyorsanız, bu uygulamayı kesinlikle cebinizde bulundurmalısınız. Size navigasyon dışında başka pek çok özellik sunan bu uygulama ile ister yarışlara hazırlanın ister de spor yapın, her türlü ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Özellikle bisikletinizle çıktığınız yolculuklarla ilgili bilgi ve istatistik tutmayı seviyorsanız, bu uygulama ile bunu kolayca yapabilirsiniz. GPS ile rotanızı takip edebilir, kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz. Yine hazır bulunan rotalar arasında arama yapabilir, istediğiniz birini kullanabilirsiniz.

Ayrıca spor amaçlı bisiklete biniyorsanız, kalori, mesafe, zaman ve yükselme gibi istatistiklerin takibini yapabilirsiniz. Eğer spor esnasında motivasyon kaybı yaşıyorsanız, bu uygulama ona da bir çözüm bulmuş: sesli motivasyon mesajları ile bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi pek çok kapsamlı özelliği ile siz yol bisikletçilerinin seveceğini düşündüğüm bu uygulamayı kesinlikle indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR