Rush Hero 1.0 (ios)

Rush Hero

1.0
Rush Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rush Hero, Ketchapp'ın iPhone ve iPad'lerde oynanabilir ninja oyunu.

Rush Hero, Ketchapp’ın basit görsellerle süslediği refleks geliştirme üzerine kurulu oyunlarını eğlenceli buluyorsanız hoşunuza gidecek bir yapım. iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz indirebileceğiniz oyunda farklı mekanlarda bulunan ninjaya eğitim aşamasında yardımcı oluyorsunuz.

Ketchapp’ın zor ancak bağımlılık yapan oyunlarıyla zaman geçiriyorsanız, yapımcının son oyunu Rush Hero’yu iOS cihazınıza hemen indirmelisiniz. Yapımcının son oyununda daha tatmin edici görsellerle karşılaşıyoruz. Hayal gücüyle üretilen dinamik yapıda tasarlanmış farklı mekanlarda bulunduğumuz oyunda ninja kılığına girmiş bir çocuğa yardım ediyoruz. Amacımız ninjanın eğitimine katkıda bulunmak. Ninjamız kafasına atılan kayalarla büyük bir imtihana tabi tutuluyor. Kayalardan kaçmak için de bizden yardım bekliyor.

Ninjamızı olabildiğince uzun mesafe ilerletmemiz gereken oyunda amacımıza ulaşmamız oldukça zorlaştırılmış. Tepemize gökten irili ufaklı kayalar yağıyor. Hem arkamızdan gelen hem de önümüze çıkan kayalardan kurtulmak için ninjamızı ileri geri yapmamız gerekiyor. Tabii ki bu hareketi olabildiğince hızlı yapmamız isteniyor. Neyse ki ara ara çıkan objeleri toplayarak kayalara meydan okumamıza izin verilmiş.

Oyunda yüksek puan yapmak ise tam bir profesyonellik gerektiriyor. Ninjayı ilerletmek, kayalardan atlatmak için parmağınızı sürüklemeniz kafi olsa da kayalar çok sık geldiğinden yeterince odaklanamazsanız fazla ilerleyemiyorsunuz.

YORUMLAR