Rush Hour: Subway Sliders

Rush Hour: Subway Sliders
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rush Hour: Subway Sliders, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu.

Rush Hour: Subway Sliders ilginç bir oyun yapısına sahip, ücretsiz ve sevimli görünen bir beceri oyunu. Oyunun adından da anlaşılabileceği gibi ana mekanımız bir metro istasyonu.

Bildiğiniz gibi metro istasyonlarında daima bir koşuşturma olur. Rush Hour: Subway Sliders da bu konu üzerine yoğunlaşıyor ve oyunseverlere ilginç bir oyun deneyimi yaşatıyor. Oyundaki temel amacımız metroya binmeye çalışanlara yardım etmek.

Bu amacı gerçekleştirebilmek için sınırlı süreye sahibiz ve çok sayıda yolcu olduğu için tüm işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Oyunda bize verilen süre içerisinde ne kadar fazla yolcuyu metroya bindirebilirsek o kadar fazla puan alıyoruz.

Rush Hour: Subway Sliders'da yolcu olarak karşımıza çıkanlar son derece sevimli ve minik yaratıklardan oluşuyor. Bu bakımdan oyun özellikle ufak yaştaki oyunseverlerin hoşuna gidecektir. Fakat zorlu yapısı ile yetişkinler bile bu oyunu büyük bir keyifle oynayabilir.

Sevimli görselleri, eğlenceli ve bir yandan da zorlu oyun yapısı ile Rush Hour: Subway Sliders kısa sürede favorileriniz arasına girebilir.

YORUMLAR