Rush Rally

Rush Rally
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rush Rally, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir ralli oyunu.

Rush Rally, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerine tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz ralli oyunu. Araba yarışı oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken yapımlar arasında yer alan Rush Rally, gelişmiş fizik motoru ve üst düzey görselleri ile kaliteli bir atmosfer sunmayı başarıyor.

Oyunda tam tamına 72 farklı pist mevcut. Bu pistlerin her biri oynayanların sürüş yeteneklerini sonuna kadar sınamak için özel olarak tasarlanmış. Sadece pist tasarımları değil aynı zamanda mekanlar da bir hayli çeşitli. Karlı, topraklı, kumlu, killi ve daha pek çok arazi üzerinde yarışlar düzenleniyor ve bu arazilerin her biri sürüşümüzü direkt olarak etkiliyor.

Neyse ki farklı sürüş dinamikleri için aracımızı özel olarak modifiye edebilme şansına sahibiz. Özel garajımızda bizleri bekleyen birçok parça var ve dilediğimizi aracımıza takmakta özgürüz. Açıkçası bir araba yarışı oyununda modifikasyon özelliğini görmek çok hoşumuza gidiyor. Elbette bir Need For Speed Underground veya Carbon kadar değil fakat tatmin edici seviyelerde.

Rush Rally'nin en önemli özleliklerinden birisi de her yaşa hitap etmesi. Oyunda 4 farklı zorluk seviyesi var. Tecrübeli oyuncular en zoru seçebilirler fakat bu tarz oyunlara yeni yeni ısınmaya başlıyorsanız ilk seviyeler daha uygun olacaktır.

Facebook desteği de sunan Rush Rally, bu özelliği sayesinde oyunculara arkadaşlarıyla birlikte rekabet etme şansı sunuyor. Genel olarak beğenimizi kazanan Rush Rally, kaliteli bir ralli oyunu oynamak isteyenlerin mutlaka göz atması gereken yapımlardan birisi.

YORUMLAR