Rush

Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rush: Oyuncuları buluşturan yerli sosyal ağ

Rush, takım arkadaşı arayan oyuncuları bir araya getiren yerli sosyal ağ uygulaması. Belli bir oyun yerine tüm oyunları kapsaması, sosyal ağ formunda olması, oyunculara kendi oyun ağlarını kurma izni vermesiyle rakiplerinden ayrılan Rush, ilk olarak iOS platformunda karşımıza çıkıyor.

Bilgisayar oyunlarında takım arkadaşı bulma sorununa çözüm getiren mobil uygulamalardan biri Rush. PC oyuncusu olarak oyun oynayacağınız vakit (LoL ile sınırlı değil, herhangi bir oyun) yanınızda bulunacak, sizinle birlikte mücadele edecek, sizinle aynı seviyede kişileri, takım arkadaşlarınızı bulmanızı kolaylaştıran harika bir uygulama. Lobi sistemi sayesinde dünyanın dört bir yanından yeni oyun tutkunlarıyla, profesyonellerle tanışıp kaynaşabildiğiniz, son oyun haberlerini takip edebileceğiniz uygulama, ana ekran, profil ve lobilerden oluşuyor. Harita üzerinden lobi arayabiliyor, kendiniz lobi kurup oyuncu ekleyebiliyor, sohbet edebiliyorsunuz.

Basit arayüzüyle aradığınız takım arkadaşına hızlıca ulaşmanızı sağlayan Rush, tamamen ücretsiz. Daha da güzeli; oynadıkça sürpriz ödüller kazanıyor, yarışma ve etkinliklere katılıyorsunuz.

YORUMLAR