RushARound 1.0.3 (ios)

RushARound

RushARound
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sanalda yarışın, gerçekte forma girin.

RushARound, tek ve çok oyunculu mod sunan artırılmış gerçeklik spor oyunu. Apple Sağlık uygulamasıyla entegre çalışan oyunda challenge’ları tamamlayarak sıralamada yükselmeye çalışıyorsunuz. Sanal dünyada yarışırken, gerçek hayatta formunuzu korumuş oluyorsunuz; bronz, gümüş, altın madalyaları da götürüyorsunuz.

Gerçek hayatta formda kalmak için yapılan yürüyüş, koşu ve diğer aktiviteleri oyun haline getiren bir yapım RushARound. İster tek başınıza ister dünya genelinde oyunculara karşı oynayabiliyorsunuz. Sağlık verileriniz Health entegrasyonu sayesinde oyuna aktarılıyor, meydan okumaları tamamladıkça da yenilerinin kilidi açılıyor.

Tabii ki; oyun, Apple Watch sahibi olmayanlar için düşünülmüş. Apple’ın gerek özel günlere özel, gerekse de belli hedefe ulaşıldığında verdiği rozetlerle dolu harika bir Watch uygulaması var. Dilerseniz, arkadaşlarınızla challenge’lar da yapabiliyorsunuz. Apple Watch’unuz yoksa ve sporu hayatınıza adapte etmiş biriyseniz veya sporu daha eğlenceli yoldan yapmanın bir yolunu arıyorsanız, bu oyun hoşunuza gidecek.

YORUMLAR