Russian Minibus Simulator 3D 1.0.5 (ios)

Russian Minibus Simulator 3D

Russian Minibus Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Russian Minibus Simulator 3D, Rusya'da minibüs taksi şoförlüğü yaptığınız eğlenceli bir Android oyunu.

Russian Minibus Simulator 3D, araba, uçak, otobüs gibi farklı araçları gerçektekine yakın kullanma imkanı sunan simülasyon tarzında oyunları seviyorsanız ve Rus oyunlarına ilginiz varsa kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm bir iOS oyunu. iPhone ve iPad’inize ücretsiz indirip deneme fırsatı bulacağınız oyunda minibüs şoförü olmaya karar vermiş eski bir suçlu olan Ivan’a yardımcı oluyorsunuz.

Mobildeki çoğu simülasyon oyunu gibi orta kalitede görseller sunan Russian Minibus Simulator 3D oyununda eski bir suçlu olan, şimdilerde ise minibüs şoförlüğü ile geçimini sağlamaya çalışan bir kişiye yardımcı oluyorsunuz. Amacınız Ivan’nın Rusya’daki en iyi minibüs şoförü olmasını sağlamak.

Oyuna başladığınızda hiç paranız yok. Belli noktalarda bekleyen insanları minibüsünüze alarak kazanç sağlamaya başlıyorsunuz. Hem yolunuzda beliren ok işaretinden hem de haritadan nerelere uğrayacağınızı kolaylıkla bilebiliyorsunuz. Yolcu bekleme yerlerine geldiğinizde butonla kapınızı açıyor ve yolcuları alıyorsunuz. Bu noktada oyunun basit olduğunu düşünebilirsiniz. Oyunu zorlaştırmak adına trafik ve süre sınırı eklenmiş. Bu da yolda hem dikkatli hem de çabuk gitmeniz demek.

Minibüs taksi haricinde farklı araçlar da kulanabileceğiniz simülasyon oyununda trafik lambaları, benzin istasyonları gibi detaylar da düşünülmüş. Her şeyin gerçeğe yakın tasarlandığı oyunun ücretsiz olması ise sevindirici.

YORUMLAR