Sabiha Gökçen 3.2 (ios)

Sabiha Gökçen

3.2
Sabiha Gökçen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sabiha Gökçen, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir seyahat uygulamasıdır.

Sabiha Gökçen, seyahat ederken işinizi oldukça kolaylaştıracak başarılı bir seyahat uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınızdan rahatlıkla kullanabileceğiniz bu uygulamada, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı uçuşlarınızı takip edebilir ve anlık uyarılar alabilirsiniz. İstanbul seyahatlerinizde genellikle Sabiha Gökçen Havalimanını kullanıyorsanız mutlaka kullanmanız gerektiğini düşünüyorum.

Uygulama bizleri sade ve basit bir arayüzle karşılıyor. Bunun yapmak istediğimiz işlemlerde işimizi fazlasıyla kolaylaştırdığını söyleyebilirim. Temelde görmek istediklerimizi en rahat şekilde inceleyebiliyoruz. Uçuş takibi, uçuşumuzla ilgili anlık bildirim alma ve uçakları harita üzerinden görme işlemleri Sabiha Gökçen uygulaması sayesinde elimizin altına gelmiş. 

Tabii uygulamada sadece bunlar yok. Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda keşfe çıkabiliyorsunuz. Restorant ve kafeleri öğrenebilir, otopark ücretleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Uygulama bizlere bu haliyle temel uçuş takibinden fazlasını veriyor. Dolayısıyla seyahatlerinizde havalimanında neler yapabileceğinizi de görmüş oluyorsunuz. 

Sabiha Gökçen uygulamasını kullanmak tamamen ücretsiz ve bu havalimanı üzerinden bolca seyahat edenlerin mutlaka denemesini öneriyorum.