SafeBoxPro

SafeBoxPro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SafeBoxPro ile iPhone ve iPad'inizdeki fotoğraf ve videolarını parolayla koruyabilirsiniz.

SafeBoxPro, iPhone ve iPad’inizdeki medya dosyalarını şifreleyerek korumanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Sizden başka kimsenin görmesini istemediğiniz tüm fotoğraf ve videoları bu ücretsiz uygulamada saklayabilirsiniz.

SafeBoxPro, iPhone ve iPad’inize yüklediğiniz tüm fotoğraf ve videoların izniniz dışında görüntüenmesini engelleyen bir uygulama. Medya dosyalarınız dahil tüm kişisel bilgilerinizi uygulama içerisine aktarabiliyorsunuz. Üstelik bunun için herhangi bir sınır koyulmamış. Dilediğiniz kadar fotoğraf ve videoyu aktarma şansına sahipsiniz.

iOS 7 ile de uyumlu olan uygulamanın başlangıcına şifre koyabildiğiniz gibi tüm fotoğraf ve videolarınız için de ayrı ayrı şifre belirleyebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra sahte şifre seçeneği de mevcut. Bu özelliği aktif ettiğinizde sözde şifreyi bilen biri uygulama ana ekranına erişebiliyor ancak verilerinizi göremiyor.

SafeBoxPro’nun kullanımı ise oldukça basit. Şifre belirleme ekranından sonra ana menüye ulaşıyorsunuz. Fotoğraf, video ve hesap eklemek için tek yapmanız gereken “+” simgesine dokunmak. Edit seçeneğini kullanarak eklediğiniz öğeler dilediğiniz zaman yeniden düzenleyebiliyorsunuz.

SafeBoxPro uygulamasının başlıca özellikleri:

  • Sayı ve kapasite sınırı olmadan fotoğraf, video ve hesap saklama
  • Fotoğrafları sosyal ağlarda paylaşma
  • Sahte parola giriş ekranı
  • Fotoğraflarınız için filtreler
  • iOS 7 ile tam uyumluluk

YORUMLAR