Sahibinden.com 1.7.3 (ios)

Sahibinden.com

Sahibinden.com
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,758

  • Üretici

    Sahibinden

iPhone ve iPad için hazırlanan Sahibinden.com uygulaması ile kolayca online ürün alabilir ve satabilirsiniz.

Sahibinden.com uzun süredir ürün alıp satmak isteyen kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alıyor ve müşteriler ile satıcıları bir araya en kolay yoldan getirdiği için daha uzun süre piyasadaki yerini koruyacak gibi görünüyor. Elbette servisin iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış bir mobil versiyonu da mevcut ve böylece tüm ürün takiplerini veya satışlarını bilgisayar başında değilken de gerçekleştirebiliyorsunuz.

Uygulamada bulunan ürün kategorileri ve filtreleme özellikleri web sitesinde yer alanlarla aynı olarak hazırlanmış ve böylece aramalarınız sırasında herhangi bir zorluk çekmeden Sahibinden.com'u kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Sıfırdan ilan yaratmak, yayınlamak ve doping öğeleri ile ilanlarınızın öne çıkmasını sağlamak mümkün olduğu için uygulamadan satıcılar da memnun kalacaklardır. GeT işlemlerinin takip edilmesine de olanak tanıdığı için hem alıcı hem de satıcı için en güvenli şekilde ticaret işlemlerinin tamamlanması mümkün hale geliyor.

Özel mesaj gönderme ve gelen mesajları okuma bölümü sayesinde ürünler hakkında merak ettiklerinizi sorabilir ve cevap alabilirsiniz. Bilgisayardan Sahibinden.com'a girmeye neredeyse hiç gerek bırakmayan uygulama, iOS işletim sistemli mobil cihaz sahiplerinin beğenisini kazanacaktır.

Görüntülenen ilanların detaylarını görme ve satıcının açıklamalarını inceleme özelliğinden faydalanabilmenin yanında direkt olarak satıcıyı arama işlemini de gerçekleştirebiliyorsunuz. Beğenilen ilanların sosyal ağlar üzerinden dostlarınızla paylaşımını sağlayacak paylaşım butonlarının varlığı ise pek çok kullanıcının hoşuna gidecektir.

Daha sonra göz atmak istediğiniz ilanları favorilerinize eklemeniz de mümkün olduğu için pek çok ilanı saklayabilir ve hep beraber değerlendirebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulamanın arayüzü herkesin alışabileceği ve kullanabileceği bir şekilde hazırlanmış. Online alışveriş meraklılarının kesinlikle denemeleri gerekenler arasında.

YORUMLAR