Şahin Park Etme Simülatörü 1.0 (ios)

Şahin Park Etme Simülatörü

1.0
Şahin Park Etme Simülatörü
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şahin Park Etme Simülatörü eğlenceli bir araba park etme oyunudur

Şahin Park Etme Simülatörü eğer Tofaş'ın ülkemizde en çok tutulan arabalarından olan Şahin'leri seviyorsanız hoşunuza gidecek bir mobil araba park etme oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Şahin Park Etme Simülatörü temel olarak bize bir Şahin'in sürücü koltuğuna oturarak aracaımızı çeşitli engellerle donatılmış park alanlarına park edebilme ve park etme yeteneklerimizi konuşturabilme imkanı veriyor. Oyunun bu ana fikti çeşitli detaylarla süsleniyor ve bize eğlenceli bir oyun tecrübesi sunuluyor.

60 farklı bölümün yer aldığı Şahin Park Etme Simülatörü'nde ilk bölümlerde kolayca Şahin'imizi park edebilirkenb oyunda bölümleri geçtikçe oyun daha da zorlaşıyor ve oyun daha heyecanlı bir hale geliyor. Oyunda Şahin'imizi direksiyon ile yönlendirirken gaz ve fren tuşlarıyla arabamızın ilerlemesini ve durmasını sağlıyoruz.

Şahin Park Etme Simülatörü'nde farklı hava şartları altında aracımızı park etmemiz gerekiyor. Oyunda kimi zaman yağmurlu havada, kimi zaman sis altında kimi zamanda kar yağışlı havada araç park etmeye çalışmaktayız.

Şahin Park Etme Simülatörü HD kalitede grafiklerle donatılmış. Aracımızı 8 farklı kamera açısından birini kullanarak yönetebilmekteyiz. Farklı jant seçeneklerinin yer aldığı Şahin Park Etme Simülatörü eğer park etme oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR