Sarge

Sarge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sarge klasik bir tarza sahip olan bir mobil aksiyon oyunudur

Sarge, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'ler üzerinde ücretsiz olarak oynanabilen, klasik tarzda bir yapıya sahip olan eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

Uzayın derinliklerinde geçen bir hikayeye sahip olan Sarge'da insanların uzaylı yaratıklarla verdiği hayatta kalma mücadelesine tanık oluyoruz. Oyun Zephyr adlı gezegende geçiyor. Zephyr, insanları temsil eden United Terra ve uzaylıları temsil eden Nova Imperium arasında yaşanan çatışmalarla savaş alanına dönmüş bir gezegendir. Biz ise paralı askerler olan Sarge ve yardımcısı Trysh adlı kahramanları yöneterek Nova Imperium'u durdurmaya çalışıyoruz. Nova Imperium insanların maden çıkartma işlemleri için kullandığı bir gemiye Zephyr gezegeninde yaşayan canlıların tümünü yok edebilecek bir silah yerleştirmiştir. Görevimiz bu silahı bulmak ve yok etmektir.

Sarge atari oyunlarından alışık olduğumuz klasik 2 boyutlu bir oynanışa sahip. Oyunda üzerimize akın akın gelen düşmanlarımıza karşı silahlarımızı ve yumruklarımızı kullanarak savaşmaktayız. Yeteneklerimizi ekranın sağ tarafındaki tuşlar aracılığıyla kullanabilmekteyiz. Oyunda özel seslendirmelere sahip ara sahnelerle hikaye anlatımı da güçlendiriliyor.

Eğer aksiyon oyunlarını seviyorsanız Sarge hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR