Sarıyer Belediyesi

Sarıyer Belediyesi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    19

  • Üretici

    Mobilion

Sarıyer Belediyesi uygulaması ile duyurulara ve kullanışlı bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz

Sarıyer Belediyesi uygulaması eğer Sarıyer belediye sınırları içerisinde yaşıyorsanız oldukça işinize yarayacak bir mobil belediye uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Sarıyer Belediyesi uygulaması ile Sarıyer Belediyesi tarafından yayınlanan güncel ve acil duyurulara ve haberlere birkaç dokunuşla erişebiliyorsunuz.

Sarıyer Belediyesi uygulaması vatandaş ile belediye arasında bir köprü görevi görerek vatandaşların istek ve şikayetlerini en hızlı şekilde belediyeye iletmelerini sağlıyor. Uygulamanın güzel yönü bu istek ve şikayetlere fotoğraf ve konum bilgilerinizi de eklemenize imkan tanıması. Bu sayede bilgileriniz en doğru şekilde belediye ile paylaşılmakta ve çözüm daha hızlı bir şekilde üretilebilmekte.

Sarıyer Belediyesi uygulamasını kullanarak belediyeye uğramadan borç sorgulama ve borç ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında belediye çapında düzenlenen etkinlikler hakkında detaylara ve etkinlik tarihlerine ulaşabilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan kent rehberi kullanıcılara eczaneler ve hastaneler gibi sağlık kurumları gibi sağlık kurumlarının, kamu kurumlarının ve ihtiyaç noktalarının iletişim bilgilerini ve harita konumlarını sunuyor.

 

YORUMLAR