Savaş'a Çağrı

Savaş'a Çağrı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Savaş'a Çağrı, iOS cihazlarımızda oynayabileceğimiz bir strateji oyunu.

Savaş'a Çağrı, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz ücretsiz bir strateji oyunu olarak dikkat çekiyor. Oyuna Clash of Clans benzeri bir altyapıya yer verilmiş. Yani oyuna başladığımızda öncelikle kendi üssümüzü inşa etmemiz gerekiyor.

Elbette bunu yapabilmek için maddi kaynaklara ihtiyacımız var. Öncelikle üssümüzün çevresindeki kaynakları verimli bir şekilde kullanarak hayati öneme sahip binaları kurmamız gerekiyor. Daha sonra ise askeri yönden gelişip düşmanlarımıza karşı mücadeleye başlayabiliyoruz. Oyunda askerler, tanklar ve hava birimleri olmak üzere farklı tipte üniteler mevcut. Bunları verimli bir şekilde kullanarak düşmanlarımızı bozguna uğratmamız gerekiyor.

Oyunda 10'dan fazla ünite mevcut ve bu ünitelerin her biri farklı özelliklere sahip. Hepsini stratejik bir şekilde kullanmak savaşları kazanmak için hayati öneme sahip. Oyunda sadece saldırı yapmıyoruz; üssümüze saldıran düşmanları geri püskürtmek için gerekli savunma birimlerini de inşa etmemiz gerekiyor.

Oyunda ne yazık ki her şey mükemmel ilerlemiyor. Bazı eski model cihazlarda sorunlarla karşılaştık. Birkaç güncelleme ile oyunun daha iyi bir seviyeye geleceğine inanıyoruz.