Save for Instagram

Save for Instagram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Save for Instagram, Instagram fotoğraf ve videolarını tek dokunuşla indirme imkanı sağlayan bir uygulamadır.

Save for Instagram, Instagram’da paylaşılan fotoğraf ve videoları iPhone ve iPad’inize indirmek için kullanabileceğiniz basit, hızlı ve ücretsiz bir mobil uygulamadır. Birden fazla fotoğrafı aynı anda indirme özelliği de bulunan uygulama, Instagram profilinizi görüntülemenize de izin veriyor.

Instagram, dünya çapında 200 milyon aktif kullanıcıya ulaşmış, ayda 60 milyon fotoğrafın paylaşıldığı sosyal bir mecra. Bu denli popüler bir mecrada her gün milyonlarca insan birbirinden ilginç fotoğraf ve videolar paylaşıyor ve takip ettiklerimiz ana akışımıza düşüyor. Bunların bazılarını beğeniyor, bazılarını ise yorumluyoruz. Ama bu paylaşımları cihanızımıza kaydetmek için bir seçenek bulunmuyor. İşte tam bu noktada Intagram kullanıcılarının paylaştıkları fotoğraf ve videoları tek dokunuşla cihazımıza indirebileceğimiz Save for Instagram adlı uygulama devreye giriyor. Ücretsiz olarak sunulan uygulama ile Instagram’da dilediğimiz kişinin paylaştıklarını cihazımıza kaydedebiliyor, dilediğiniz zaman kaydettiklerimizi görüntüleyebiliyoruz.

Instagram hesabınıza ihtiyaç duyan uygulama sadece Intagram fotoğraf ve videolarını indirmeye yaramıyor. Instagram hesabınıza giriş yaptığınızdan uygulamayı resmi Instagram uygulaması gibi kullanabiliyorsunuz. Yani Instagram gönderilerini görebiliyor, beğenebiliyor, yorum gönderebiliyor, yeniden paylaşabiliyorsunuz.

Save for Instagram, Instagram’daki fotoğraf ve videoları indirmenin en zahmetsiz yolu.

YORUMLAR