Save My Toys 1.3.1 (ios)

Save My Toys

Save My Toys
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Save My Toys, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Save My Toys, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Oyuncaklarınızdan farklı kuleler oluşturacağınız oyun gerçekten eğlenceli olmuş diyebilirim.

Çocukluğunuza dönmenizi sağlayacak bir oyun olan Save My Toys oyununda adından da anlaşılabileceği gibi oyuncaklarınızı kurtarmanız gerekiyor. Onları kurtarmanız gereken kişi ise anneniz.

Küçükken annenizin oyuncaklar yerde dağınık olduğunda kızdığı zamanları hatırlıyorsunuzdur. Bu oyunda da oyuncaklarınızı düzgün bir şekilde toplamanız gerekiyor yoksa anneniz ortalıkta kalan oyuncaklarınızı atacağını söylüyor.

Bu durumda ne yapıp edip oyuncakları toplamanız gerekiyor fakat yeriniz de çok az. O yüzden fizik kurallarını alt üst edip oyuncakları üstüste dizerek dengeli kuleler oluşturmanız gerekiyor ve yere düşmemeleri gerekiyor.

Bir fizik oyunu olan Save My Toys hem zihninizi çalıştıracak hem de size eğlenceli vakit geçirtecek. Oyunun tek eksi yönü ise grafiklere çok fazla özenilmemiş olması. Basit görünümlü bir oyun gibi duruyor.

Oyunda 100 bölüm var ve siz de bu tarz beceri oyunlarını seviyorsanız indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR