Saving Yello 1.4 (ios)

Saving Yello

1.4
Saving Yello
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Saving Yello, iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek altın balık Yello'yu akvaryumuna geri götürerek kurtarmaya çalışacağımız müthiş ve eğlenceli bir oyundur.

Saving Yello, mükemmel grafiklere ve ses efektlerine sahip olan aynı zamanda enterasan bir oynanışı olan oldukça eğlenceli bir balık kurtarma oyunu. Oyun içerisinde bulunan altın balık Yello'yu akvaryumuna geri götürmeye çalışarak kurtarmalısınız.

Altın balık Yello'nun akvaryumuna doğru yaptığınız yolculukta önünüze çıkan oyuncak engelleri yok ederek hem Yello'nun intikamını almalı hemde Yello'yu kurtarmalısınız. İyi bir oyun fiziğine sahip Saving Yello uygulamasına ile eğlenmemek mümkün değil.

Altın balık Yello'nun sahibi olan Mathilda, Yello ile akvaryum dışında oynamayı seviyor fakat Yello'nun yaşaması için akvaryumun içine geri gitmesi gerekli. Geri dönüş yolunca ise Mathilda'nın oyuncakları Yello'ya engel olmaya çalışıyor. Engelleri aşarken kullanabileceğiniz güçlendiricileri birleştirerek işinizi oldukça kolaylaştırabilirsiniz.

Özellikler:

  • Gerçekçi yok etme görüntüleri
  • Birbirinden özel ve etkili güçlendiriciler
  • GameCenter ile bağlantılı
  • 3 Farklı ayarda oynanabilen 50 bölüm

Hem çocuklar hemde yetişkinlerin oynayabileceğiniz Saving Yello oyununu satın alarak mutlaka oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR