Say the Same Thing

Say the Same Thing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Say the Same Thing, iOS cihazlarınız üzerinde arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz sosyal bir kelime bulma oyunudur.

Say the Same Thing, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde arkadaşlarıyla veya hiç tanımadıkları yabancılarla oynayabilecekleri oldukça yaratıcı ve ücretsiz bir sosyal kelime bulma oyunudur.

Popüler rock grubu OK Go üyelerinin fikirleri doğrultusunda hazırlanan oyunda amacımız karşımızdaki arkadaşımız veya oyuncuyla aynı anda aynı kelimeyi tahmin etmeye çalışmaktır.

Hem sizin hem de karşınızdaki oyuncunun birer kelime yazarak başlayacağı oyunda, bir sonraki tura geçtiğiniz zaman daha önce yazılan kelimelerden yola çıkarak yeni bir kelime tahmin etmeniz gerekmektedir. Oyun her iki tarafta aynı kelimeyi tahmin edene kadar devam etmekte ve her iki kişi de aynı kelimeyi yazmayı başarırsa sona ermektedir.

 

Özellikle yakın arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz Say the Same Thing adlı sosyal kelime bulma oyunu sayesinde, arkadaşlarınızla aynı durumlarda aynı şeyleri düşünüp düşünmediğinizi görebilirsiniz.

Kelime bulma oyunlarına farklı bir boyut getiren ve oldukça yaratıcı bir fikir doğrultusunda hazırlanan bu eğlenceli oyunu mutlaka denemenizi öneririm.

Say the Same Thing Özellikleri:

  • Mobil cihazlarınız üzerinde arkadaşlarınızla birlikte oynama
  • Oyunu birlikte kazanma
  • Komik ve eğlenceli ifadeler
  • Arkadaşlarınızla sohbet edebilme
  • OK Go üyelerinden biriyle oyunu oynayabilme şansı