SBACEBALL

SBACEBALL
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SBACEBALL özellikle uzay temasından ve beyzboldan hoşlanan oyunseverlerin denemesi gereken bir yapım.

SBACEBALL, iPhone ve iPad cihaz sahipleri için özel olarak geliştirilmiş ilginç bir beceri oyunu. Beyzbol oyunu karakteristiklerini uzay temasıyla birleştiren SBACEBALL tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Oyunda kullanılan grafikler birçok oyuncunun beğenilerine hitap etmeyecektir. Açıkçası biraz basit göründüklerini itiraf etmek gerekiyor. Fakat grafikleri bir kenara bırakıp oyunun sunduğu deneyimi göz önüne aldığımızda elimizde eleştiri yapabileceğimiz çok fazla bir nokta kalmıyor.

SBACEBALL'da Android robotundan esinlenilip tasarlandığı her halinden belli olan bir karakteri kontrol ediyoruz. Elinde beyzbol sopası taşıyan bu robotun tek bir amacı var o da topu karşısında bulunan halkalardan geçirmek. Ne kadar fazla top geçirebilirsek o kadar fazla puan alıyoruz.

Oyun tek bir oyuncu tarafından oynanıyor. Halbuki multiplayer desteği sunsa çok daha keyifli bir hale gelebilirdi. Aslında bu haliyle de arkadaşlarımızla başına oturup kendi aramızda bir rekabet ortamı yaratabiliriz.

Kusursuz sıfatını haketmek için biraz daha yol katetmesi gereken SBACEBALL, keyifli bir beceri oyunu oynamak isteyenleri üzmeyecektir.