Scarface

Scarface
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Scarface ünlü filmin resmi mobil oyunudur

Scarface 80'li yılların ünlü mafya filmi Scarface temel alınarak geliştirilmiş, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir iOS oyunudur.

Bir online mafya oyunu olan Scarface bize Tony Montana'nın Küba'dan Amerika'ya göç ettikten sonra nasıl mafya kralı olduğunu ve sıfırdan kurduğu mafya imparatorluğunu nasıl yükselttiğini gösteriyor. Tony Montana ilk olarak kendi Amerikan rüyasının peşinde Amerika'ya ayak basmıştır; fakat bu rüya içerisinde uyuşturucu ve suçun olduğu bir hikayeye dönmüştür.

MMO tarzındaki mafya oyununda kendi mafyamızı kuruyoruz ve bizim gibi gerçek oyunuclarla karşılaşarak bu oyunculara saldırabiliyor ve soyabiliyoruz. Ayrıca arkadaşlarımızı kendi mafyamıza ekleyerek daha da güçlü hale gelebiliyoruz.

100'e yakın görevin yer aldığı oyunda kendi hakimiyetimizde olan binalar inşa edebiliyor, geliştirebiliyor ve savunabiliyoruz. Oyunun grafik kalitesi oldukça yeterli seviyededir ve filmden Tony Montana repliklerini içeren seslendirmeler mevcuttur. Görevlerimiz sırasında Tony Montana'nın yakın arkadaşlarından ve düşmanlarından olan Manny, Elvira, Frank ve Omar gibi karakterlerle yolumuz kesişebiliyor.

Not: Oyunu oynayabilmek için internet bağlantısı gerekmektedir.

YORUMLAR