Scavenger Duels

Scavenger Duels
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    22

  • Üretici

    Facemobi Interactive

iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen Scavenger Duels mobil oyunu, sıra tabanlı silahlı bir online strateji oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Scavenger Duels mobil oyunu, sıra bazlı ilerleyen ve onlarca farklı özelliklere sahip silahlarla rakipleri korkutacağınız sürükleyici bir online strateji oyunudur.

Scavenger Duels mobil oyununda benzer oyunlardan farklı olarak kartlara değil silahlara odaklanılmış. Her silahın farklı özellikleri ve yıkıcılığı bulunuyor. Bire bir yapılan düellolarda sizin yapmanız gereken ise doğru silahları doğru yerlerde kullanıp rakibinizi mağlup etmek.

Düelloda galip gelmek için rakibinizin hamlelerini tahmin edebilmek son derece önemli tabi bu işin karşılıklı olduğunu düşünürsek rakibiniz de sizi tahmin edebilir. Oynarken rakibinizi şaşırtırsanız galip gelme şansınız artacaktır. Rakibiniz daha güçlü silahlara sahip olsa bile rakibinizi şaşırtarak zafer elde edebilirsiniz. Gerçek oyunculara karşı yapacağınız düellolardan önce mutlaka yapay zekaya karşı pratik yapın. Böylelikle hem silahları tanıyacak hem de oyuna ısınacaksınız. Heyecan fırtınası Scavenger Duels online strateji oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR